Facebook Kanał RSS Kontakt Mapa witryny Kalendarz imprez BIP

W sobotnie popołudnie 16 grudnia na scenie Odolanowskiego Domu Kultury odbył się świąteczny koncert Odolanowskiej Orkiestry Rozrywkowej, pod kierunkiem mgr Marcina Wieczorka.  Orkiestra z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, przygotowała  koncert wypełniony  kolędami oraz światowymi świątecznymi przebojami,  utrzymanymi w klimacie swingu i  jazzu. Uzdolnieni  muzycy doskonale czuli się w rodzimych kolędach, jak i w świątecznych światowych. Energia, świetnie wykonane partie solowe przez Piotra Jasika oraz Dominkę Betkę oraz  wyśmienite brzmienie orkiestry  udzieliła się publiczności,  która doceniła wyjątkowy koncert owacjami na stojąco.

Zespół od początku prowadzi doświadczony  dyrygent, pedagog, PSM I st. w Odolanowie, trębacz mgr Marcin Wieczorek, który włączył się aktywnie w wykonanie koncertu.  Wydarzenie poprowadził Antoni Grzegorowski. Na zakończenie koncertu głos zabrał przewodniczący Rady Gminy i Miasta Odolanów –  P. Janusz Szustkiewicz –  gratulując zespołowi i dyrygentowi wspaniałego koncertu. Korzystając z okazji P. Przewodniczący Rady GiM Odolanów  złożył publiczności, artystom najlepsze życzenia Świąteczno –  Noworoczne. Dyrektor ODK przyłączył się do gratulacji,  podkreślając, że koncert w wykonaniu młodych muzyków  został wykonany na bardzo wysokim poziomie, a młodzi artyści świetnie czują się w aranżacjach jazzowych i swingowych, wymagających dużych umiejętności artystycznych. Szczególne podziękowania skierował na ręce dyrygenta mgr Marcina Wieczorka dzięki którem zespół świetnie się ze sobą czuje oraz koncertuje na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie. Gratulacje popłynęły również pod adresem Antoniego Grzegorowskiego  za wspaniale poprowadzony koncert.

Odolanowska Orkiestra Rozrywkowa pod kierunkiem mgr Marciana Wieczorka serdecznie zaprasza na świąteczny koncert planowany na 14 stycznia o godzinie 16.00  w  Kościole św. Marcina w Odolanowie.

Zespół wystąpił w składzie:

Mikołaj Górny, Weronika  Binek,  Kamil Michałowicz,  Karol Kędziora, Norbert  Michałowicz, Klara Kędziora,  Dominka Betka,  Agata Jasik,  Laura Rospek,  Adrian Skrobański, Eryk Jagła, Kacper Rogowicz, Bartłomiej  Jędrzejak

Fotogaleria koncertu – www.facebook.com/photo/?fbid=377251458304476&set=pcb.377252524971036